Sports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NSanta1000 kilometrový testKodiaq RSProject CToto auto s vami pohne!Baby AMGRS245Sandman 2V ako...SandmanKia XCeed 1,6 T-GDIRozhodnutieCeed GTNáčelníkFocus STToto nečítajte!
Úvod / Auto/Moto / Auto testy / Testujte s RoadLife

Testujte s RoadLife

Veľká vďaka a pochvala všetkým motoristickým novinárom, ktorí sú schopní napísať objektívny test nejakého auta, prípadne negatívnu kritiku umne zakomponovať do inak pochvalne postaveného textu. Vďaka aj automobilkám a jednotlivým značkám, ktoré dokážu postaviť auto, kde pozitívne hodnotenie má svoju váhu a vyjadrenie kladného názoru zanieteného novinára je jeho radosťou. Je skvelé písať to čo si myslíme a vedieť, že je to pravda.

Roadlife sa na testy áut rozhodol pozerať aj z iného uhla. Vnímame všetky faktické údaje, evolúciu v technike, aj revolúciu v ekológii, ale budeme medzi naše objektívne  testy vkladať aj tie, ktoré obsahujú veľkú časť skutočného poznania. Ako? Iba čas je prostriedok ako niečo dokonale poznať, naučiť sa ovládať, začať tomu rozumieť a deň po dni napredovať smerom k dokonalosti. A času je málo, život je krátky a my hodláme stihnúť všetko. 

Roadlife je aj o ľudoch, životnom štýle a o jedinečnom pohľade na svet motorizmu. A práve vy, ľudia, každý z vás má možnosť testovať s nami. Podeliť sa o dojmy z praxe, o poznatky, kladné aj záporné, diskutovať na tému svojho budúceho výberu a prečo vám v garáži stojí to a nie tamto. Vy, ktorí dlhodobo jazdíte na niečom, čo ste si sami vybrali a máte k tomu čo povedať. Pre každého je niečo zaujímavé a vždy existuje odpoveď na otázku „prečo?“. Sami môžete dopomôcť iným ku kúpe detského sna alebo jednoducho k efektívnej voľbe pri výbere rodinného prepravcu. Veľkí, malí, muži, ženy, všetci, ktorí radi krútite volantom a skôr ako opustíte garáž, sa ešte raz za svojím autom obzriete. Všetci máte možnosť vyjadriť svoj emotívno-praktický a každý ďalší názor. Napíšte nám o svojom aute, ako ho vnímate, prečo ste si ho vybrali, ako vám slúži, aké sú s ním starosti alebo radosti. Položte na papier pár riadkov, pridajte krásne fotografie a RoadLife sa postará, aby to videli všetci. Podeľte sa!

Kontakt: info@roadlife.sk s predmetom "vlastný test"

My vaše názory podporíme alebo odmietneme, my budeme súhlasiť alebo argumentovať. My budeme testovať s vami! 

Tešíme sa na vaše príspevky!


Marek
Advertisement