Audi A6 PHEVSEAT Tarraco FRZOE znamená životPiaty elementAudi Q7 60 TFSIeShooting BrakeOriginálRaptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster N
Úvod / Auto/Moto / Moto testy / BoTy 2019 - Marekove motorky

BoTy 2019 - Marekove motorky

Najlepšie autá, v mojom ponímaní, nájdete v predchádzajúcom článku. Zároveň v novej, paralelnej, ankete BoTy 2019 vyberám aj 5 naj motoriek, ktoré mi tento rok najviac rezonovali.

5. miesto Honda Gold Wing 2019

Matka. Rodič. Starostlivosť. Kultúra. Majestátnosť prameniaca z rodu. Pri tejto motorke som pochopil, prečo ľudia radi cestujú stovky kilometrov aj na motorkách. Do svojho moto výberu som ju zaradil, pretože tvorila materiálny vrchol tohtoročnej sezóny. Jej fyzická stabilita podporovala tú moju duševnú a už po pár dňoch sa GoldWing dal riadiť ako malé odrážadlo s masívnym 6 valcom. Škrtnutie stupačky na tomto parníku som považoval za vrchol svojho tohtoročného moto štúdia.

4. miesto Yamaha MT-09

Štetka. Profesionálna prostitútka. Motorka, ktorá je brutálne vášnivá, ale nedokázal som jej veriť, pretože neustále pracuje tak, aby ťa zhodila, akonáhle jej nevenuješ 100% pozornosť. Čo je vlastne dobre, pretože pri jazdení v jednej stope je všetko oveľa pálčivejšie. Musím sa teda doplniť. Yamaha MT09 je profesionálna pedagogička špecializujúca sa na predmet výuky s názvom – jazdecké porno.

3. miesto Kawasaki Z900 RS Cafe

Milá a tak príjemná na riadenie. Vie byť rýchla, ale nie ostrá, vie sa nahnevať, ale nie rozzúriť, jednoducho vie byť dokonale prítomná a v teste som ju nazval Volkswagenom na 2 kolesách. Je výborná!2. miesto Indian FTR 1200

Mám rád novinky v retro obale. Nový flattracker je ako šunka bez chémie v obale s komunistickým pionierom. Vyzerá to staro, ale chutí výborne. A cítiť v nej, že sa niekto snaží, aby to bolo stále lepšie. FTRko je pre mňa veľmi emocionálna motorka, ktorá si žiada pozornosť okolia, ale hlavne jazdca samotného.

1. miesto Indian Scout  Bobber

Vyberám ako motorku roka pretože som jej bol schopný dať prívlastok najchlapskejšia. Ešte niečo? Hovno!

Autor: Marek Varga, Foto: Archív RL
Advertisement