Sports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NSanta1000 kilometrový testKodiaq RSProject CToto auto s vami pohne!Baby AMGRS245Sandman 2V ako...SandmanKia XCeed 1,6 T-GDIRozhodnutieCeed GTNáčelníkFocus STToto nečítajte!
Úvod / Auto/Moto / Motoršport / Potichu na pretekárskom okruhu

Potichu na pretekárskom okruhu

Orechová Potôň – Aj pretekársky okruh Slovakia Ring zaznamenal vzrastajúcu popularitu cestnej cyklistiky na Slovensku. Po úspechu vlaňajších pretekov pre profesionálov i amatérov je čas urobiť krok vpred.

27. júna 2013 sa preto na našom jedinom pretekárskom okruhu uskutoční naozaj ojedinelé podujatie pre milovníkov pedálov. 24h Slovakia Ring cycling race spojí dokopy vytrvalostné okruhové preteky s čistotou a krásou cestnej cyklistiky, jedného z najnáročnejších, no i najdostupnejších športov vôbec. Organizátorom pretekov je okruh Slovakia Ring v spolupráci s Finančným centrom Team o.z., s podporou Slovenského zväzu cyklistiky (SZC). 

Preteky sú určené pre profesionálov i amatérov, jazdcov registrovaných aj rekreačných. Štartovať môžu jednotlivci, no i tímy – či už 2, 4, 6 až 8-členné v kategóriách mužov či žien, alebo zmiešané, ktorých zloženie v jednom tíme musí byť 50% mužov a 50% žien. Registrácia na preteky bude prebiehať prostredníctvom online formulára a začne sa 30. januára. Prihláška bude platná po uhradení štartovného poplatku. 

K dispozícii sú všetky kapacity Slovakia Ringu vrátane možnosti prenájmu boxov, reštaurácia Maxim bude pripravená ponúknuť stravovanie a Hotel Ring odporúča ubytovacie kapacity. K dispozícii bude aj športový masér. 

Termín podujatia:Štart: 27.6.2013 o 12:00 - štart Le Mans Style
Cieľ: 28.6.2013 o 12:00

Link na registráciu pretekárov: http://24hod.sportsoft.cz/main.aspx?e=56&lng=sk. Registrácia bude platná len po zaplatení štartovného!


Zdroj: Slovakia ring
Advertisement