Sports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NSanta1000 kilometrový testKodiaq RSProject CToto auto s vami pohne!Baby AMGRS245Sandman 2V ako...SandmanKia XCeed 1,6 T-GDIRozhodnutieCeed GTNáčelníkFocus STToto nečítajte!
Úvod / Auto/Moto / Motoršport / FIA WTCC na Slovakia Ringu

FIA WTCC na Slovakia Ringu

Najvýznamnejšie medzinárodné preteky cestných automobilov odohrávajúce sa na najznámejších okruhoch na svete a už po druhýkrát ich privítame aj na našom Slovakia Ringu!

O prvenstvo, cenné body a vašu priazeň určite zabojuje obhajca titulu Rob Huff (Seat), trojnásobný majster sveta Yvan Muller (Chevrolet) či  bývalí pretekári F1 Tiago Monteiro (Honda) a Gabriele Tarquini (Honda). 
Okrem svetového šampionátu WTCC sa diváci počas víkendu môžu tešiť na naozaj nabitý program sprievodných pretekov:

FIA ETCC
Clio Cup 
Bohemia
Volkswagen Castrol Cup
Tourenwagen Challenge a GT Cup Austria 

Divákov v tomto roku čaká viacero noviniek, ktoré im spríjemnia posledný aprílový víkend: 

Stanovanie priamo v areáli 
Vstupenku do stanového mestečka spolu s lístkom na lavicovú tribúnu E na sobotu aj nedeľu získate za 25 eur na osobu. S kúpou vstupenky na oba dni podujatia tak môžete stanovať zadarmo. 

Expresná doprava
Slovakia Ring spolu so spoločnosťou RegioJet vám prinášajú jednoduchú a najmä rýchlu cestu do areálu. Všetkých cestujúcich vlakom čaká okrem pohodlnej a rýchlej dopravy aj jedinečná zľava 10 percent z ceny vstupenky kúpenej priamo na mieste. V stanici Orechová Potôň bude na divákov čakať bezplatná kyvadlová doprava priamo do areálu.
Viac na http://www.slovakiaring.sk/novinky-preteky-pretekarske-auta-jazda-motocykel/

Ak sa neviete rozhodnúť na ktorú tribúnu si kúpiť lístok pozrite si odporúčania slovenského pretekára FIA ETCC – Maťa Homolu - http://www.youtube.com/user/SlovakiaRing.Sprievodný program:
Slovnaft Friends Zone (čerpacia stanica na skákanie, megatrampolína, koleso šťastia, fotomoto, profi racing simulátor a pod.)
Centrum bezpečnej jazdy
Off-road areál
Žrebovacia súťaž pre každého návštevníka
Autogramiáda jazdcov
Občerstvenie, rôzne predajné stánky so suvenírmi
Pozor! Novinkou bude aj možnosť zakúpenia si upomienkových predmetov FIA WTCC 

Mapku a ceny lístkov ako aj ďalšie info nájdete TU: http://www.slovakiaring.sk/fia-wtcc-world-touring-car-championship/


Zdroj: Slovalia Ring
Advertisement