Stinger GTKonzultantLet na drakovi#HotHatch Track TestIndiánske letoKia Sportage 2018Nová Honda CR-VHra o tróne(N)mancipátorV12 od AMGTemný prízrakFiesta ST 2018 Srdcová sedmaKráľ horyHaute Couture
Úvod / Časopis RoadLife / Predplatné 2018

Časopis RoadLife - Predplatné 2018

Tri titulky máme za sebou. Tri kusy časopisov už vypĺňajú poličky, či knižnice každého z našich aktívnych predplatiteľov. Záujem, ktorí ste prejavili je povzbudzujúci a my sa chceme veľmi pekne poďakovať. Zásadná pravda je, že bez vás, čitateľov, by to jednoducho nešlo. A že všetko záleží iba na vás -  na tom, či sa nám podarí vás zaujať a ponúknuť materiál, ktorý nikde inde nezoženiete.
  

Ono slovo "inak", ktoré sa mnohými začalo s obľubou používať v spojeniach ako "my píšeme inak", "my fotíme inak", "my robíme veci inak", je veľmi vďačným marketingovým a diplomatickým nástrojom na to, aby sa v podstate nepovedalo nič konkrétne, ale zároveň inak. My sa snažíme toto slovo zhmotniť a priniesť vám ho priamo do schránok, aby ste sami vedeli posúdiť, či je to naozaj inak. A budeme sa veľmi tešiť, pokiaľ nám dáte svoj súhlas najavo tým, že si predplatíte náš časopis aj na rok 2018.

POSTUP je veľmi jednoduchý

Stačí poslať e-mail na adresu predplatne@roadlife.sk s údajmi ako meno, poštová adresa, mobil. Od nás vám príde na vašu e-mailovú adresu odpoveď so zálohovou faktúrou, na ktorej nájdete číslo účtu a variabilný symbol. Po úhrade potrebnej sumy pod správnym VS, vám zostane už len počkať na prvé vydanie roku 2018, ktoré budeme distribuovať v marci.


Predplatné na rok 2018 je v hodnote 40 EUR (4 čísla) + poštovné na Slovensko a balné 
v hodnote 2,5 EUR za každý časopis zvlášť 


Vianočný variant 2017 ponúka možnosť zakúpiť si darčekový poukaz a ešte teraz na Štedrý Deň 2017 obdarovať svojich blízkych, o ktorých viete, že sú poznamenaní motorizmom a životom okolo neho podobne ako my. Postup je rovnaký - mail k nám s informáciou, že si prosíte poukaz, faktúra k vám, úhrada a sledovať schránku, kedy dorazí obálka.

Ďakujeme, pozdravujeme a prajeme čitateľské aj vizuálne zážitky skutočne, ... inak! 


RL Team

Predplatné 2018 - darčekový poukaz

Predplatné 2018 - darčekový poukaz

Zásadná pravda je, že bez vás, čitateľov, by to jednoducho nešlo.
(29.11.2017)