Audi A6 PHEVSEAT Tarraco FRZOE znamená životPiaty elementAudi Q7 60 TFSIeShooting BrakeOriginálRaptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster N
Úvod / Časopis RoadLife / Číslo 3 (2017) / Suzuki Swift - Hard Work

Suzuki Swift - Hard Work

Suzuki Swift bolo prvé auto, o ktorom som kedy reálne uvažovala, že si ho kúpim. Bolo to po vysokej škole, nastúpila som na moje úplne prvé seriózne zamestnanie dospeláka, na ministerstvo. Pravidelný prísun peňazí v podobe mzdy mi zrazu otvoril nové obzory žitia. Červené Suzuki Swift som zbadala na autosalóne pred 13 rokmi. Bolo to malé, milé autíčko, taká dámska kabelka do mesta. Sadla som si za volant a ohúril ma vtedy ešte mnou nevídaný veľký, futuristický, digitálny displej s ešte väčšími digitálnymi číslicami. To asi aby ženy videli, akou rýchlosťou idú... Osud však zamiešal karty inak a ešte chvíľku som jazdila na otcovom pick-upe.

Po 13 rokoch som si sadla za volant červeného Suzuki Swift znova. A veru to bol dobrý pocit. Cítila som sa v ňom tak doma. Obrovské digitálne číslice zmizli, futuristický dizajn palubovky sa medzičasom stal normálnym. Zvonka je autíčko stále na pohľad malé a vrtké. Dostalo modernejšie zaoblenejšie tvary, mne sa veľmi páči jeho zadná časť, kde línia zadných dverí prechádza k oknu kufra. Kľučka je schovaná v hornej časti dverí a tak vytvára dojem trojdverového hatchbacku.


Autor: Ela Grebečiová


Kompletný test očami ženy nájdete v sekcii Pohľad z Venuše v decembrovom vydaní (2017) tlačeného časopisu RoadLife.

Advertisement