Audi A6 PHEVSEAT Tarraco FRZOE znamená životPiaty elementAudi Q7 60 TFSIeShooting BrakeOriginálRaptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster N
Úvod / Časopis RoadLife / Prvočíslo (2017) / Tlačený časopis RoadLife - predplatné

Tlačený časopis RoadLife - predplatné

Chcete ho aj vy?
 
Priatelia, veľmi nás teší a milo prekvapuje váš obrovský záujem o printové vydanie magazínu RoadLife. Úprimne, nečakali sme to. Oprava, čakali, ale že sa zodvihne takáto vlna záujmu a nadšenia takmer okamžite, je prekvapenie. Ďakujeme vám za to. A na oplátku, aby sa k vám časopis dostal čo najskôr, máme pre vás hneď dve možnosti, ako ho získať.

Ako sme si už povedali, toto prvé zberateľské vydanie je nepredajné. Ak si však objednáte predplatné na ďalšie tohtoročné čísla, získate toto nulté ako darček. Stačí poslať e-mail na adresu predplatne@roadlife.sk s údajmi ako meno, poštová adresa, mobil. Od nás vám príde na vašu e-mailovú adresu odpoveď so zálohovou faktúrou, na ktorej nájdete číslo účtu a variabilný symbol. Ihneď, ako dostaneme vašu platbu, zašleme vám zberateľský kúsok a už teraz sa môžete tešiť na jesenné a zimné vydanie. Na viac ako 100 stranách sa začítate do pôvodných autorských textov, nič nepreberáme ani neprekladáme, len testujeme, skúmame, zažívame a píšeme. 

Predplatné na rok 2017 je v hodnote 20 eur (2 čísla + 1 zberateľské vydanie zadarmo) + poštovné za každý časopis. 

Rok 2017 je prvým rokom tlačenej verzie časopisu a preto má špeciálne výhodné podmienky. Pokiaľ si predplatíte časopis kedykoľvek do 31.12.2017, pošleme vám všetky predošlé výtlačky 2017 vrátane nultého zberateľského čísla spätne. Takže o nič neprídete, naopak, môžete si všetky čísla dodatočne ochytať a prečítať a následne založiť do archívu.


 
 
Tešíme sa na našich prvých predplatiteľov a čitateľov.


Advertisement