Audi A6 PHEVSEAT Tarraco FRZOE znamená životPiaty elementAudi Q7 60 TFSIeShooting BrakeOriginálRaptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster N

Sme PRINT

V živote RoadLife nastal významný deň. Deň, keď sme do rúk po prvýkrát chytili printové vydanie magazínu. Pre nás je to úplne nový formát a máme z neho nesmiernu radosť. Nápad pustiť sa do printu vlastne prišiel od vás, našich čitateľov a priateľov. A keďže RoadLife je o ľuďoch, rozhodli sme sa dať na vaše priania a vydať sa na túto cestu. Pevne verím, že budete kráčať s nami a magazín RoadLife sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašich knižníc. Je úžasné zanechať za sebou niečo skutočné, niečo, k čomu sa môžeme aj po rokoch vrátiť. Vytvoriť niečo, čo sa nestratí v obrovskej diere internetu, niečo, čo len tak nepreletíte na monitore či tablete pri rannej špičke. Chceli by sme vám priniesť niečo, čomu môžete zmysluplne venovať čas, zastaviť sa a vychutnať si práve tú chvíľu.

Zatiaľ budeme vychádzať na kvartálnej báze, ale s vašou podporou a nadšením sa hádam čoskoro dostaneme aj na mesačnú. Toto úplne prvé printové vydanie je nepredajné. Je to zberateľský kúsok z limitovanej edície. Asi sa teraz pýtate: Ako ho môžem získať? Hneď vám to prezradím. Do konca roka vyjdú ešte dve čísla a ak sa teraz stanete našimi predplatiteľmi na rok 2017, dostanete toto prvočíslo ako dar a našu vďaku za podporu. Budú to však len tí najšikovnejší z vás, pretože počet kusov je obmedzený a už teraz nás opúšťajú prvé kúsky.
 
Na stránkach nájdete okrem originálneho grafického spracovania a skvelých fotografií aj testy, cestopisy, rozhovory, road tripy, prinesieme zaujímavosti aj z iných oblastí zo života „na kolesách“. Rubrika Auto v praxi ponúkne zaujímavé pohľady zo života, skúsenosti s rôznymi značkami a autami, ktoré preveril zub času. Pustíme vás aj do svojich hláv, zistíte, nad čím rozmýšľame, čo nás privádza do zúrivosti a čo naopak uchvacuje. Dúfam, že sa pobavíte, zamyslíte, dozviete niečo nové a že sa radi k nášmu časopisu vrátite.


 
Kto chce s nami osláviť tento úžasný krok, radi vás uvidíme na krste magazínu RoadLife. Sledujte nás, o čase a mieste konania sa dozviete zo sociálnych sietí alebo na našej webovej stránke. O možnostiach predplatného, presných cenách aj dostupnosti zberateľskej limitovanej edície, tzv. prvočísla, vás budeme onedlho veľmi presne a veľmi radi informovať. 


Šéfredaktorka: Zuzana Svobodová-RičányováAdvertisement