Shooting BrakeMadam M.Raptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéCompetitionMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NKodiaq RSBaby AMGV ako...
Úvod / Časopis RoadLife / Sada RoadLife Historic / Sada RoadLife Historic

Sada RoadLife Historic

Pravdou je, že takéto už nebude. Teda by sa mohlo povedať, že v rámci klasickej formy tlačeného časopisu RoadLife je toto jedinečná sada. A dnes je k dispozícii za zaujímavú cenu, čo by mohlo znieť ako dobrá správa pre tých, ktorí budú mať záujem vlastniť viditeľne a hmatateľne iný druh slovenského časopisu o autách a živote okolo. Druhá dobrá správa je, že chystáme niečo ešte lepšie! A viete prečo? Kvôli vám, naším čitateľom. Pretože sa niektorí z vás ozvali a dali nám feedback ako sú pyšní, že aj Slovensko má časopis tohto druhu a tejto formy. A to je pre nás viac ako keby sme predali milión kusov. Verte, či nie, je to o ľuďoch! Ďakujeme!


Pošli mail s menom a adresou na predplatne@roadlife.sk a objednaj!

 

Dnes by sme radi pozastavili hodinky aspoň na takú chvíľu, v ktorej budete môcť využiť ponuku na malé cestovanie časom a vrátiť sa úplne na začiatok tlačeného časopisu RoadLife. V prípade záujmu vieme zabezpečiť sadu všetkých doterajších výtlačkov časopisu (6ks) aj s jeho úplne prvým, demo vydaním a predstavením RoadLife v historicky prvom rozhovore - s vydavateľom.

 

Celá sada6 kusov časopisov, je teraz k dispozícii za cenu 20 EUR + poštovné a môžete si ju objednať jednoduchým zaslaním mena a poštovej adresy k nám na mailovú adresu redakcia@roadlife.sk, aby sme vám všetky časopisy vedeli bez problémov doručiť.

 

V mene celej redakcie vám prajem príjemné čítanie


 Marek Varga

Advertisement