E-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéBaby RaptorCompetitionMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NKodiaq RSBaby AMGV ako...Ceed GTFocus ST
Úvod / Eventy / Akcie / Hyundai N-Track Day – Project C na Slovakia Ringu!

Hyundai N-Track Day – Project C na Slovakia Ringu!

Okruhový deň pre všetky ostré modely N od Hyundaiu prinesie jedno famózne prekvapenie. Len niekoľko dní po premiére vo Frankfurte budete mať možnosť vidieť Hyundai i30 N Project C naživo aj na slovenskej pôde. Limitka s cenou 43.000,- EUR sa ešte pred potvrdením jej dostupnosti pre slovenský trh ukáže všetkým majiteľom a fanúšikom značky.

Hyundai N-Track Day organizuje fanklub i30N – CZ/SK pod vedením „Majstra N“, Milana Dugoviča v spolupráci so slovenským importérom a jeho marketingovým šéfom Marekom Kopčom. Tomu zodpovedá aj bohatý program nielen pre majiteľov ostrých modelov, ale aj sprievodný program pre verejnosť.

Stretnutie majiteľov a fanúšikov sa uskutoční od 12:00 hod. a bude pokračovať spoločným odjazdom na Slovakia Ring s predpokladaným príjazdom o 15:30 hod. Hlavný program pre majiteľov začína o 16:00 zaškolením a inštruktážou jazdy na okruhu, voľnými jazdami na okruhu a školou šmyku v Centre bezpečnej jazdy, ktorá bude k dispozícii všetkým majiteľom vozidiel značky Hyundai.Sprievodný program ponúkne nielen pre majiteľov vozidiel N, ale aj pre verejnosť testovacie jazdy na vozidlách i30 Fastback N a Tucson N Line, účasť technických a produktových špecialistov Hyundai N a stánok Hyundai Slovensko s darčekovými predmetmi.Podujatia sa zúčastní aj Maťo Homola ako Hyundai N Ambassador, ktorý sa rád podelí o svoje zážitky nielen z pretekania v seriály TCR, ale aj o skúsenosti s jazdením v jeho vozidle Fastback N.Začiatkom tohto roku sme písali o komerčnom úspechu modelu i30 N hatchback, ktorého sa za minulý rok predalo 59 kusov. Za prvý polrok evidoval slovenský Zväz automobilového priemyslu ďalších 25 registrácií hatchbacku a 23 registrácií nového modelu Fastback N. Medzičasom určite pár ďalších kúskov pribudlo a preto je tu teoretická šanca, že na okruhu uvidíme viac ako 100 ostrých modelov N.  

Autor: Miro Vilím, Foto: Dávid Javorský a Pavol Gemeiner

Advertisement