N testi8 Protonic testČasopis RoadLife - predplatnéi30E-spaceKTM 1090 Adventure TestFord Mustang GT Convertible TestDragon SkinHonda Civic Sport Plus 1,5 VTEC TurboÁno prosím!Volvo V90 CCMedveď zabil chodcaŠkoda Kodiaq TestBaby M2Mercedes-AMG GLC 43 CoupeAudi Q2 - untaggableEbajk TestVaše Portfolio
Úvod / Eventy / Kalendár / Kalendár eventov 2017

Kalendár eventov 2017

Aj tento rok pokračujeme ako každý rok. My sa toho už nezbavíme a vlastne ani nechceme. Teší nás váš zvyšujúci sa záujem o naše akcie a dianie okolo aktivít magazínu a keďže sa radi socializujeme, budeme sa tešiť na každé ďalšie stretnutie s vami.

Otvárame ďalší ročník slovenských akcií v seriáli Kopec Tour 2017. Opäť pojazdíme Slovensko a jeho západné, stredné aj východné kopce. Pevne verím, že hlavne hlasy, smsky, správy a maily zo stredu a východu sa zhmotnia a ich autori sa prídu ukázať na Dobšinské cesty, Šturec alebo Jahodnú. Radi vás spoznáme aj osobne.

Rovnako pokračujeme v tzv. čitateľských štvrtkoch na Pezinskej Babe, kde sa namiesto tradičného posedenia pri pive v krčme, stretávame na kopci so svojimi autami na kus reči s rovnako zapálenými ľuďmi. A pokojne si prineste aj to pivo, ale nealko.

Zlatým klincom sezóny bude viacdňový výlet do Júlskych Álp, kde preskúmame 2 alebo aj 3 horské prejazdy a nájdeme prameň známej raftingovej rieky Soča. Zaradená bude aj krátka pešia turistika, aby sme vytrénovali nohy, ktoré sú tak dôležité pre prácu s pedálmi. Tie budú potrebné hlavne na horskom passe Vršič a cestou na Mangartsko sedlo.Netreba mnoho slov, stačí sa len tešiť a plánovať termíny, ktoré sme pripravili. Radi uvidíme kohokoľvek, kto má rád jazdenie pre radosť na ktorejkoľvek našej akcii. Zástupcovia redakcie budú vždy na mieste a pripravení "hodiť reč", pomôcť, vysvetliť a odpovedať na vaše otázky. Teší nás vás záujem a to, že ste, aj bez únavnej registrácie a nudných formulárov, členmi RoadLife.


Marek Varga za RoadLife Team