Shooting BrakeMadam M.Raptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéCompetitionMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NKodiaq RSBaby AMGV ako...
Úvod / Eventy / Roadtripy / 1. zahraničný #obrubník

1. zahraničný #obrubník

Zvykneme vravieť, že záleží na ľuďoch. A rovnako, že nie je dôležité, kto na čom, čo na kom alebo akékoľvek iné podmienky a domnienky. Jednoducho my, vy, ulica a nejaké to auto, ktoré sme si v ostatnej dobe zvykli vziať na naše stretnutia s vami čitateľmi, na už familiárne nazývaných akciách - #obrubník.

 

#obrubník je, okrem iného, termín, ktorý označuje miesto a čas stretnutia s aktuálnou novinkou v našom motoristickom svete (auto/moto), ktorej sa každý z vás môže prísť dotknúť, ovoňať, sadnúť si a vdýchnuť trochu atmosféry. Toto leto sme sa rozhodli k zážitku z auta, doplniť aj zážitok z miesta. Overenú čerpaciu stanicu v Bratislave, kde pravidelne upchávame premávku, teraz vymeníme za, vysokohorské dobrodružstvo a spojíme s parádnym roadtripom. 

 

Misia s krycím menom Gucci (GG), pretože 2x G je kľúčove spojenie (GrossGlockner), ponúka možnosť zúčastniť sa 3 dňovej akcie, ktorej hlavným bodom je predstavenie úplne nového Ford Focus ST 2019 pod strechou Rakúska - pod najvyšším vrchom rakúskych Álp, GrossGlocknerom. Kto chce, kedy chce, ako chce, na jednu noc, na dve, na otočku, na chvíľu, či navždy, ste vítaní ako vždy na každom #obrubnik-u. 

Termín akcie: 15.8. – 17.8.2019

Odjazd: 15.8.2019 8:00, parkovisko Decathlon (pri letisku), Bratislava

Ubytovanie: Individuálne (okolité obce – Fusch an der Grossglocknerstrasse, Bruck an der Grossglocknerstrasse, Heiligenblut, Zell am See)


Termín 1. zahraničného #obrubnik-a: 

16.8.2019, 18:00, 

Grossglockner Hochalpenstrasse, Edelweißspitze (2571 mnm)Ostatný program: Individuálny

Trasa: 3 etapy – viď mapy. Pripojiť sa môžete kdekoľvek, v každom oddychovom bode sa stojí minimálne 1 hodinu (jedlo, fotky, atď.)

 

1.    Etapa (Bratislava - Kalte Kuchl, Innerhalbach 13), 2 h 26 min. (168 km)

https://goo.gl/maps/ZLBHzTaPBayCvuza8

 

 

2.    Etapa (Kalte Kuchl, Innerhalbach 13 – Admont) 2 h 18 min. (146 km)

https://goo.gl/maps/TxBuRcEBR11E96fQ8

 

 

3.    Etapa (Admont – Fusch an der Grossglocknerstrasse) 2 h 18 min. (155 km)

https://goo.gl/maps/Qs4GQyinpwaeFr3V7

 Tešíme sa! (RL Team) 

 

 

Advertisement