Rally KucherenkoHore bezEvolúciaRocknRollaCUPRA PortfolioMercedes-Benz GLE CoupéShooting Brake 2Avantissimo!Shooting BrakeSEAT Tarraco FRPiaty elementAudi A6 PHEVRaptor AirlinesE-lienBMW X7 Mustang a MarilynCAPS LOCKKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster N
Úvod / Novinky / 24h Oil OC Korzo Bratislava v seriáli RoadLife odporúča

24h Oil OC Korzo Bratislava v seriáli RoadLife odporúča

Petrolhead - tradične bytosť, štatisticky prevažne človek, ktorý cielene vyhľadáva akýkoľvek obsah s motoristicky páchnucim kontentom, obľubuje držanie volantu, či riadidiel motorových strojov a je rád súčasťou dianí, počas ktorých sa spaľuje palivo, ideálne to so zelenou plaketkou, dnes známe ako bezolovnatý benzín. Unipetrol je technicky rafinérka, produkujúca palivá a mazivá a administratívne skupina iných dcér (14) nesúcich meno Unipetrol. A čo má spoločné petrolhead a Unipetrol? Že by ono … “petrol”?


Natankovali by ste svoje obľúbené auto na pumpe, ktorú vidíte prvý krát? Ktorá má 2-3 stojany a len dva druhy paliva? Benzín a naftu? Na pumpe, ktorej logo a meno nepoznáte? Z princípu, zrejme nie. Pretože všetko, čo nepoznáme, pôsobí poväčšine, … strašidelne! Opýtam sa teda inak - natankovali by ste do svojho auta palivo od spoločnosti, ktorá z hľadiska predaného množstva patrí k distribútorskej špičke na Slovensku? Pokúsme sa teda pripustiť, že to predtým, by naozaj mohli byť iba predsudky.


Novým rokom 2021 otvárame projekt “RoadLife odporúča”, v ktorom sa na začiatku zameriame na tzv. “noname” čerpacie stanice, ktorých už v krajine zopár máme a málokto vie, o čom tieto malé čerpačky sú, čo sa ukrýva v ich nádržiach a aký tovar, či službu za akú hodnotu poskytujú. Pilotom týchto nových, empirických skúseností, ktoré vám radi budeme popravde prezentovať, sa stáva čerpacia stanica 24h Oil v obchodnej pasáži Korzo v Bratislave, ktorá na prvú zaujala polohou, samotným palivom a dennou a nočnou cenovou politikou.
24h Oil je ľahko dostupná, samooblužná čerpačka s matematikou 4x2, teda štyri stojany a dve palivá - 95 oktánový benzín a diesel od spoločnosti Unipetrol Slovensko, ktorá je súčasťou skupiny ďalších 13 súrodencov značky Unipetrol. Ak ste latentný asociál, uvítate možnosť nekomunikovať vôbec s nikým a pokojne a potichu si natankovať za spoločnosti moneybota, ktorý vysvetlí ako postupovať, kam vsunúť bankovku, prípadne platobnú kartu, kedy začať tankovať a podobne. Ku všeobecnej spokojnosti naplnením, prispeje možnosť odskočiť si do náprotivného podniku menom Kávovňa, po naozaj skvelé espresso do ruky. Pokým sa proces tankovania dokončí, môžete spokojne srkať dobrú kávu a napozerať, do ktorého z okolitých obchodov v nákupnej pasáži Korzo najbližšie zavítate.
Unipetrol Ultra 95 je hodnotený ako prémiové palivo a nájdete ho aj v známej českej sieti Benzina. V 24h Oil natankujete za 1,145€ a v noci ( 21-7) ešte o 3 centy lacnejšie. Ultra diesel je rovnako od Unipetrol mamičky a stojí 1,009€ počas dňa a urban legenda vraví, že palivo tejto kvality je na tejto pumpe, v tajných nočných hodinách… najlacnejšie v Bratislave. 


V globále - 24h Oil v bratislavskom Korze je výborne dostupná, kompaktná čerpačka s dôrazom na osobnostný technický rozvoj tankujúceho, ktorá poskytuje dobré palivo za dobré peniaze a pridanú spoločenskú hodnotu ľubovoľnej socializácie v okolitých podnikoch. Petrolheadi totiž nechodia iba efektívne tankovať, chceme sa aj stretnúť, pokecať, ľahko zaparkovať a obdivovať si svoje hobby. Jedno z takých miest by mohlo byť aj toto. Pokiaľ na tejto pumpe nájdete našu nálepku - stojíme si za tým, že toto miesto RoadLife odporúča!
S Ú Ť A Ž


o 4 x 50€ tankovací poukaz, ktorú sme s 24h Oil pre našich čitateľov dohodli, bude mať, ako samotná čerpacia stanica, jednoduché "ovládanie”. Dajte follow na náš facebook alebo instagram roadlife.sk a koment pod akýkoľvek náš post, týkajúci sa pumpy 24h Oil. Z komentov sa budú žrebovať štyria výhercovia a každý dostane 


50€ tankovací poukaz.


Prvé 2 vianočné poukazy budú žrebované 31.12.2020 a druhé 2 novoročné poukazy 6.1.2021. Výhercovia budú informovaní o výhre aj detailoch jej vyzdvihnutia prostredníctvom správy. Žrebovať sa bude vždy zo všetkých komentov od začiatku súťaže, okrem komentov už vyžrebovaných výhercov. Držíme päste, palce, páky a madlá ručných bŕzd a prajeme veľa šťastia a krásne sviatky!


 

pozn. autora: tip ako si rýchlo overiť prezentovanú kvalitu paliva? Pozrite sa, kde tankuje samotný majiteľ pumpy. Andrej si svoju benzínovú A6 4,2l tankuje … u seba! Dovolím si teda potvrdiť, že aj on je taký … Unipetrolhead!autor: Marek Varga, spolupracovali: 24h Oil