MINI Clubman JCWŠkoda Kodiaq TestBaby M2Časopis RoadLife - predplatnéVolvo V90 CCPickUp Test  2017Amarok V6 AventuraMercedes-AMG GLC 43 CoupeChlapi majú radi beštie!Darwinov odkazAudi Q2 - untaggableEbajk TestVaše PortfolioNejem, nepijem, zo vzduchu žijem!Caravelle Family Test
Úvod / Novinky / Aktuality / Tlačený časopis RoadLife - predplatné

Tlačený časopis RoadLife - predplatné

Chcete ho aj vy?
 
Priatelia, veľmi nás teší a milo prekvapuje váš obrovský záujem o printové vydanie magazínu RoadLife. Úprimne, nečakali sme to. Oprava, čakali, ale že sa zodvihne takáto vlna záujmu a nadšenia takmer okamžite, je prekvapenie. Ďakujeme vám za to. A na oplátku, aby sa k vám časopis dostal čo najskôr, máme pre vás hneď dve možnosti, ako ho získať.

Ako sme si už povedali, toto prvé zberateľské vydanie je nepredajné. Ak si však objednáte predplatné na ďalšie tohtoročné čísla, získate toto nulté ako darček. Stačí poslať e-mail na adresu predplatne@roadlife.sk s údajmi ako meno, poštová adresa, mobil. Od nás vám príde na vašu e-mailovú adresu odpoveď so zálohovou faktúrou, na ktorej nájdete číslo účtu a variabilný symbol. Ihneď, ako dostaneme vašu platbu, zašleme vám zberateľský kúsok a už teraz sa môžete tešiť na jesenné a zimné vydanie. Na 106 stranách sa začítate do pôvodných autorských textov, nič nepreberáme ani neprekladáme, len testujeme, skúmame, zažívame a píšeme. 

Predplatné na rok 2017 je v hodnote 20 eur (2 čísla) + poštovné za každý časopis.


 
A teraz druhá možnosť – limitovaný, zberateľský kúsok od nás môžete získať osobne na krste časopisu. Koncom júla sa môžete tešiť na Open Air Party, kde si okrem iného pokrstíme náš printový magazín RoadLife. Kto príde oslavovať s nami, odnesie si okrem fantastických zážitkov aj časopis. O krste vás ešte budeme bližšie informovať.
 
Tešíme sa na našich prvých predplatiteľov a čitateľov.