Honda Jazz TestLand Rover DiscoverySeat Arona – TransshowTlačený časopis 2018T-Roc on the Rock"Hello"Svartpilen 401N testMazda CX-3 testBaby M2Ford Mustang GT Convertible TestKTM 1090 Adventure TestMercedes-AMG GLC 43 Coupei8 Protonic test
Úvod / Novinky / Aktuality / Ford Store k narodeninám

Ford Store k narodeninám

Pred pár dňami sme boli pozvaní na menšiu oslavu pri príležitosti 15. výročia pôsobenia spoločnosti Summit Motors na domácom trhu. 

Za túto pomerne dlhú dobu, spravili radosť takmer 45 000 zákaznikom z rôznych kútov Slovenska. Toto číslo však už čoskoro bude len spomienkou, nakoľko je zrejmé, že sa Summit Motors s týmto číslom nemieni uspokojiť.
 
Práve preto, aby aj naďalej prinášali svojim klientom ten najlepší servis a starostlivosť, zmodernizovali svoje priestory v zatiaľ prvej predajni na Zlatých pieskoch v Bratislave. Ford Store je showroom, ktorý si obľúbite. Rýchlo sa v ňom zorientujete a aj preto bude výber vašeho nového člena rodiny ešte príjemnejší ako tomu bolo doteraz.

Významný hosť Roelant de Waard, viceprezident spoločnosti Ford of Europe pre marketing predaj a servis povedal pár viet o jeho presvedčení o smere, ktorým sa bude automobilový svet uberať v najbližšej dekáde. A údajne sa máme na čo tešiť. Neostáva nám nič iné, len trpezlivo čakať a sledovať.

Autor: Peter Kliment