Honda Civic Sport Plus 1,5 VTEC TurboČasopis RoadLife - predplatnéMedveď zabil chodcaDragon SkinMINI Clubman JCWKTM 1090 Adventure TestVolvo V90 CCŠkoda Kodiaq TestBaby M2Mercedes-AMG GLC 43 CoupeDarwinov odkazAudi Q2 - untaggableEbajk TestVaše PortfolioNejem, nepijem, zo vzduchu žijem!Caravelle Family Test
Úvod / Novinky / Aktuality / Ford Store k narodeninám

Ford Store k narodeninám

Pred pár dňami sme boli pozvaní na menšiu oslavu pri príležitosti 15. výročia pôsobenia spoločnosti Summit Motors na domácom trhu. 

Za túto pomerne dlhú dobu, spravili radosť takmer 45 000 zákaznikom z rôznych kútov Slovenska. Toto číslo však už čoskoro bude len spomienkou, nakoľko je zrejmé, že sa Summit Motors s týmto číslom nemieni uspokojiť.
 
Práve preto, aby aj naďalej prinášali svojim klientom ten najlepší servis a starostlivosť, zmodernizovali svoje priestory v zatiaľ prvej predajni na Zlatých pieskoch v Bratislave. Ford Store je showroom, ktorý si obľúbite. Rýchlo sa v ňom zorientujete a aj preto bude výber vašeho nového člena rodiny ešte príjemnejší ako tomu bolo doteraz.

Významný hosť Roelant de Waard, viceprezident spoločnosti Ford of Europe pre marketing predaj a servis povedal pár viet o jeho presvedčení o smere, ktorým sa bude automobilový svet uberať v najbližšej dekáde. A údajne sa máme na čo tešiť. Neostáva nám nič iné, len trpezlivo čakať a sledovať.

Autor: Peter Kliment