E-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéBaby RaptorCompetitionMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NKodiaq RSBaby AMGV ako...Ceed GTFocus ST
Úvod / Novinky / Aktuality / Forza Street už na stiahnutie na Android (Google Play) a iOS (App Store)

Forza Street už na stiahnutie na Android (Google Play) a iOS (App Store)

Známa hra Forza od Microsoftu sa dočkala spustenia verzie Forza Street na mobilných platformách. Oproti hrám na Xbox, Forza Street je omnoho jednoduchšia a obmedzená, celú hru ovládate ťukaním na plyn a nitro so správnym načasovaním a je modelovaná v štýle pouličných pretekov.


Grafika hry, zvuk a trate sú veľmi prepracované a počas preteku nemáte len jeden pohľad, ale automaticky sa vám prepínajú pohľady ako keby ste sa pozerali na film.


Vždy si vravím, že takéto hry, kde len ťukáte do displeja, ma nebudú baviť. Ale po 40 minútach hrania ma vyvedú z omylu, chytia ma. 


V hre je základným cieľom zbierať a vylepšovať auta vo vašej garáži, s ktorými potom pretekáte so súpermi. V hre sa nachádzajú autá od klasických, muscle cars, super športiakov až po ikonické legendy, ktoré pravdaže nemôžu chýbať vo vašej virtuálnej garáži.


Forza Street je síce jednoduchá na ovládanie, ale ponúka dostatok zábavy na dlhé hodiny a uspokojí srdce každého milovníka vône virtuálneho benzínu.
A jedno odporúčanie. Zahrajte si Forzu do 5. júna 2020, aby vo vašej zbierke mohol zaparkovať legendárny Ford GT. Hru si môžete stiahnuť v AppStore alebo na Google Play.Autor: Vlado Volf
Advertisement