EvoRocknRollaCUPRA PortfolioMercedes-Benz GLE CoupéShooting Brake 2Avantissimo!Shooting BrakeSEAT Tarraco FRPiaty elementAudi A6 PHEVRaptor AirlinesE-lienBMW X7 Mustang a MarilynCAPS LOCKKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster N
Úvod / Novinky / Aktuality / Honda HR-V nové malé SUV

Honda HR-V nové malé SUV

• Európsky prototyp HR-V bude predstavený na autosalóne Mondial de l’Automobile
• Karoséria v štýle kupé je skombinovaná s univerzálnosťou a stabilitou SUV
• Palivová nádrž novej Hondy HR-V je umiestnená v strede, vďaka čomu je kabína maximálne priestranná 
• Univerzálne sedadlá Honda Magic Seats ® naplno využívajú prvotriedny priestor interiéru

Spoločnosť Honda zverejnila prvé zábery úplne novej európskej verzie malého SUV ešte pred jeho svetovou premiérou na parížskom autosalóne Mondial de l’Automobile 2014, ktorý sa koná budúci mesiac. HR-V je novým zástupcom spoločnosti Honda v rýchlo sa rozvíjajúcom európskom segmente malých SUV.
 
Jedinečný dizajn exteriéru nového prototypu HR-V pripomína vďaka ostrým dynamickým líniám, spájajúcim štýlovú vrchnú časť karosérie so stabilnou vsadenou spodnou časťou karosérie, karosériu kupé. Táto elegancia dizajnu kupé sa dosiahla bez obmedzenia praktického využitia interiéru vozidla.

Palivová nádrž vozidla HR-V je umiestnená v strede, vďaka čomu je jeho kabína jednou z najpriestrannejších a najviac prispôsobiteľných spomedzi malých SUV. Sedadlá Honda Magic Seats® využívajú túto univerzálnosť širokou škálou konfigurácií sedadiel s možnosťou sklopenia zadného radu sedadiel do roviny, čo vytvára väčší priestor na prevoz nákladu.


 
Ďalšie informácie o novom európskom vozidle HR-V zverejnia zástupcovia spoločnosti Honda na tlačovej konferencii na autosalóne Mondial de l’Automobile 2014 v hale 3, v utorok 2. októbra o 16:45 stredoeurópskeho času.


Zdroj: Honda