Focus STX4 M40dProjektil!Najlepšie Tarraco?e-tronQ3 45TFSICB650R Neo Sports CaféPani MamkoAfrikaCupra AtecaAlienAudi Q3RWD = FUN
Úvod / Novinky / Aktuality / Hyundai (nemoto)šport... alebo, ženy treba ľúbiť a podporovať

Hyundai (nemoto)šport... alebo, ženy treba ľúbiť a podporovať

To, že Hyundai rozšíril svoje športovo-marketingové aktivity o podporu skvelého Maťa Homolu ma vôbec neprekvapilo. Jedná sa o rovnakú krvnú skupinu ľudí, ktorí žijú autami, ktorých autá živia a ktorí sú živí vďaka autám.

Dnes ale prinášame inú prominentnú správu. Hyundai sa oficiálne stal strategickým partnerom Slovenského zväzu florbalu (SZFB), čím nadviazali na podporu florbalu v školských telocvičniach a na školských dvoroch. Stal sa generálnym partnerom slovenskej ženskej florbalovej reprezentácie, ako aj  najvyššej ženskej florbalovej súťaže, ktorú od septembra budeme poznať ako Hyundai extraliga žien. Zase sa len potvrdzuje spojenie, že autá a ženy, prepáčte, ženy a autá je správny slovosled, patria k sebe. Nepochybne majú svoje čaro a silu aj samostatne, ale v silnej väzbe ju majú oveľa väčšiu a efektívnejšiu. 

Vďaka tejto spolupráci by sa mohol stať tento zaujímavý a oku lahodiaci šport viac mediálne známy, a mal by priniesť úplne nový rozmer športovej a marketingovej práce a to aj v oblasti médií a PR.Podľa pána Ota Divinského (prezidenta Slovenského florbalového zväzu) sa „posilňuje marketingová komunikácia extraligy, ale aj tímov, hráčok, trénerov, či rozhodcov a spoločne s Hyundai Motor Slovakia budujú novú florbalovú komunitu. Jej súčasťou by malo byť čoraz viac divákov, ktorí sa florbalom v športových halách budú môcť baviť."

Pán Marek Kopča (Marketing & PR manager Hyundai Motor Slovakia) to vidí takto: „Hyundai sa na lokálnej aj globálnej úrovni dlhodobo angažuje v podpore športu, ktorý do našich životov prináša radosť, hrdosť a množstvo pozitívnych zážitkov a emócií. A florbal je kolektívny šport s obrovským potenciálom, v ktorom Slovenky už dnes dosahujú dobré výsledky aj na medzinárodnej úrovni, len sa o nich príliš nehovorí. Chceme to zmeniť a aktívne prispieť k rozvoju tohto krásneho športu u nás. Rozhodli sme sa podporiť ženskú florbalovú extraligu a reprezentáciu preto, lebo veríme ženám a milujeme florbal.“ 

A ja, Amy z Roadlife, verím, že všetci vieme, čo je našou úlohou. Držať dievčatám palce, aby aj na medzinárodnej úrovni skórovali, vlastne... pregóoolovali sa, čo najvyššie.  

Autor: Amy Zaťková, Zdroj: Hyundai 
Advertisement