Kia Sportage 2018Hra o tróne(N)mancipátorV12 od AMGTemný prízrakAgent Myší kožuštekObrubník Poker a ZlatovláskaZlaté KrídloFiesta ST 2018 Srdcová sedmaKráľ horyHaute CoutureSurové železo!Tlačený časopis 2018
Úvod / Novinky / Aktuality / Hyundai Santa Fe 2018

Hyundai Santa Fe 2018

Hyundai nás neprestáva prekvapovať. Po fantastickom eNku ušitom pre európsky trh, prichádzajú ďalšie návnady v podobe nových skíc naznačujúcich tvary v poradí už štvrtej generácie SUV modelu Santa Fe.

Vizualizácie predstavujú nový dizajnový jazyk, ktorý bude ešte príťažlivejší pre európskeho zákazníka. Robustná predná maska s dvojitými hlavnými svetlometmi, veľkým logom a nárazníkom s výraznými otvormi prezentuje nové sebavedomie značky, ktorá sa postupne posúva bližšie k prémiovému segmentu. 

Zadná časť pôsobí, s výnimkou do karosérie natiahnutých svetlometov, konzervatívnejšie. Popri sviežom dizajne má byť novinka vybavená množstvom inovatívnych systémov aktívnej bezpečnosti.

Nahlas dúfam, že pod prednou kapotou sa objaví silnejší motor ako doterajšia štvorvalcová dva dvojka a vrcholom motoristického blaha by bol benzínový šesťvalec aj pre Európu.Výstavná premiéra nového Santa Fe prebehne na blížiacom sa marcovom autosalóne v Ženeve a na Slovensku sa začne predávať už v polovici roka 2018.


Autor: Miro Vilím, Zdroj: Hyundai