Projektil!Najlepšie Tarraco?e-tronQ3 45TFSICB650R Neo Sports CaféPani MamkoAfrikaCupra AtecaAlienAudi Q3RWD = FUN
Úvod / Novinky / Aktuality / Rally tvár pre Husqvarnu 701

Rally tvár pre Husqvarnu 701

Húska 701 je ostré, väčšie enduro na intenzívny relax v teréne, ale tiež na cestovanie najmä nespevnenými povrchmi. Na takejto motorke je vždy čo vylepšovať a individualizovať.


Jednou z dôležitých vecí je predný štít, maska, svetlá. Každého raz zastihne niekde tma a vždy je lepšie vidieť ako nevidieť. Lepšia ochrana proti vetru tiež nie je na zahodenie. Chalani z českej R/G (Radegarage) pripravili na rok 2019 práve pre 701ku predný kit presne na mieru, ktorý sa veľmi ľahko montuje. Z vašej, konštrukčne jednoduchej, robustnej a v teréne mimoriadne schopnej motorky, urobí tento kit ultimativný cestovný stroj. 


Čo teda kit obsahuje: LED svetlá s homologizáciou ECE a výkonom 70W, upravený design čelného štítu, pôvodne od MRA, tienidlo okolo svetla kvôli eliminácii odleskov čelného štítu, adaptér na GPS pre navigácie Garmin, 12V USB na dobíjanie telefónu, vodiaci kanál hadice prednej brzdy, komplet všetky diely obrábané na CNC, plug and play systém, jednoduchá montáž a ľahká výmena dielov 

Pre tých, ktorí uvažujú práve o podobnom endure, pridávam pár plusov pre Husqvarnu: je to veľmi ľahký stroj (145 kg), ktorý vie s vami pekne pozametať. Výkon je 74 k a krútiak 71 Nm. K tomu mrknite na skvelý, sériovo montovaný podvozok od WP, slušné brzdy a máte vymaľované.


Ak to niekoho zaujme, ale nemá sa až tak rád s terénom, Husqarna 701 je v ponuke tiež vo verzii Supermoto s cestnými pneumatikami a plne nastaviteľným podvozkom WP.

 

Autor: Hamlet, Zdroj: radegarage.com, husqvarna-motorcycles.com

 

Advertisement