Shooting BrakeMadam M.Raptor AirlinesE-lienBMW X7 M235i xDrive Gran CoupéCompetitionMustang a MarilynCAPS LOCKSports TourerKráľ CoupesaurovProjekt VáňaMajster NKodiaq RSBaby AMGV ako...
Úvod / Novinky / Aktuality / Ďakujeme & Prajeme

Ďakujeme & Prajeme

Ďakujeme predovšetkým Vám, všetkým našim čitateľom. Písanie o autách, motorkách a iných strojoch nás baví, ale ešte viac nás teší možnosť zdieľať s Vami našu radosť a nadšenie. 

Ďakujeme za každé prečítanie, vyjadrenie emócie na našich sociálnych sieťach a ďakujeme aj za všetky Vaše komentáre. Potešia nás nielen tie pozitívne, ale spracúvame aj tie kritické; ak sú vecné, posúvajú nás ďalej. Všetky Vaše reakcie nám poskytujú správu o tom ako vnímate našu tvorbu. Ďakujeme aj za osobné stretnutia, nielen tie oficiálne, ale aj tie čisto kamarátske. Ďakujeme všetkým tým, ktorí sa na strane automobiliek a importov starajú o to, aby sme mohli testovať nové autá a motorky. Ďakujeme manažérom a všetkým PR špecialistom, ktorí sa s využitím každého dostupného prostriedku snažia o prípravu čo najpútavejších prezentácií, či už statických alebo dynamických. Vieme, že ich všetkých práca baví, pretože napriek všetkým komplikáciám a reštrikciám chcú a dokážu do vozových parkov dostať aj tie najzaujímavejšie a najdrahšie autá. Teda tie, ktoré nie sú z ekonomického pohľadu importéra tou najlepšou voľbou. Vieme, že tieto chuťovky vnímajú nielen ako marketingové ťaháky, ale jednoducho im robia osobnú radosť. Pretože majú autá a motorky radi. Ďakujeme aj všetkým asistentom, ktorí sa každý pondelok s nasadením všetkých síl snažia vyhovieť všetkým prosbám o neskoršie vrátenie vozidla a čo najskoršie prevzatie nového. Vieme, že toho majú veľa a napriek tomu sa snažia nielen vyhovieť, ale vyhovieť s úsmevom.

Ďakujeme aj kolegom z iných redakcií. Veľa z nich medzičasom považujeme za kamarátov, veľa z nich rešpektujeme pre ich nemalé úsilie prinášať kvalitný obsah. Vieme z vlastnej skúsenosti, že ich to stojí viac času ako má bežný pracovný deň, ale zároveň vieme, že ich vášeň pre mobilitu napĺňa a to v niektorých prípadoch aj po množstve rokov práce. Áno, máme často odlišný pohľad na veci, veľa krát si priamo konkurujeme a nie vždy sa nám ich tvorba trafí do nášho osobného vkusu. Ale tak to má byť, profitujú z toho nielen čitatelia, ale zároveň to vytvára tlak na čo najlepšie výstupy. A musím sa priznať, čoraz častejšie a s väčšou radosťou sledujem aj domácu tvorbu, jej obsah sa každým rokom skvalitňuje.  
 

Snažili sme sa aj my. Minulý rok sa nám podarilo zorganizovať prvý zahraničný obrubník, k uvedeniu našej srdcovky, nového modelu Porsche 911, sme vyprodukovali podarené video a predovšetkým, vďaka nášmu projektu #HotHatchOfTheYear2019 sme ukázali, že ak sa spoja tí správni ľudia, dokážeme veľké veci. Prajem si, aby sme v tomto roku posunuli úroveň našej tvorby, ale aj spolupráce ešte ďalej a vyššie.

Ďakujem aj svojim kolegom z redakcie a úplne všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na tvorbe výstupov pre magazín RoadLife. Prajem si, aby naša spolupráca pokračovala úspešne aj v roku 2020. 

Prajeme, všetkým Vám, aby ste si magický rok 2020 užívali, aby ste napredovali, mali veľa pozitívnej energie a zažívali nielen veľa jazdeckej a tvorivej radosti, ale aby ste si pri práci, koníčkoch, či už motoristických alebo akýchkoľvek iných, našli čas aj pre svojich najbližších. PF2020!

Za RoadLife Team Miro Vilím

Advertisement