INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Auto/Moto / LifeStyle / Nový MINI bar v Prahe

Nový MINI bar v Prahe

MINI to sú automobily, s ktorými zažijete množstvo zábavy za volantom. Ale je to aj životný štýl otvorený novým výzvam. Priateľom, zábave a radosti zo života. S tým dokonalo ladí MINI bar, ktorý otvorili v pražskom podniku Žluté lázně na brehu Vltavy. Už po tretí raz tak pri návšteve Prahy a tohto relaxačného a športového centra môžu návštevníci zažiť množstvo zábavy s priateľmi a zároveň sa zoznámia aj s lifestylovou kolekciou značky MINI.

Náhle túžby po spoznaní automobilov značky MINI splní dotyková obrazovka. Prostredníctvom nej si záujemcovia môžu objednať testovaciu jazdu a dozvedieť sa najrôznejšie informácie o automobiloch značky MINI. Aby bol zážitok ešte intenzívnejší, od štvrtka do soboty bude návštevníkov piesočnej pláže rozvážať domov MINI TAXI.

Priaznivci automobilov MINI tak majú aj tento rok svoje miesto, kde sa všetko točí okolo tejto kultovej značky. Žluté lázně s dennou kapacitou približne 8 000 návštevníkov a s 1 500 miestami na sedenie na pivných terasách, v Modrém baru, MINI bare alebo v Tančírně sú unikátnym priestorom s nezameniteľnou polohou a históriou. Kompletne bezbariérový areál ponúka optimálne podmienky na šport, rekreáciu a odpočinok či gastronomické a hygienické služby. Jeho súčasťou je parkovisko pre 80 automobilov a pokrytie bezplatnou wifi sieťou.

Milovníci športu si majú naozaj z čoho vyberať. V ponuke je plážový futbal, osem ihrísk na pétanque, stolný tenis, obrie šachy, nohejbal, vodné bicykle či loďky. V Žlutých lázních vyrástli pod dohľadom najlepších českých reprezentantov 4 kurty na beachvolejbal. Záujemcovia si môžu dokonca požičať aj čoraz populárnejšie dračie lode.Žluté lázně mysleli aj na rodiny s deťmi. Pripravili pre ne detský kútik s plytkým detským bazénom, špeciálnu lagúnu so šliapacími loďkami a mnoho ďalších zábavných atrakcií. Detský kútik je vďaka svojej výbave ideálnym miestom na narodeninové oslavy a párty. Dámske aj pánske toalety v detskom kútiku sú vybavené prebaľovacím pultom.

Nevšedný exotický pocit exotickej dovolenky vrátane posedenia pri víne či koktejle ponúka návštevníkom piesočná pláž s Modrým barom. Má kapacitu 550 miest, pričom 360 miest poskytuje útočisko pred nepriaznivým počasím v stanoch. 

Žluté lázně, Podolské nábřeží 3/1184, 140 00 Praha 4-Podolí


Zdroj: BMW