Prvá dámaEQVCaddykoľvek 5EQA - Prvá jazdaKráľovná Octavia RSRally KucherenkoHore bezEvolúciaRocknRollaCUPRA PortfolioMercedes-Benz GLE CoupéAvantissimo!Shooting BrakePiaty elementAudi A6 PHEVRaptor AirlinesE-lien
Úvod / Auto/Moto / Pohľad z Venuše / Alfa Romeo Stelvio - AgeLOC

Alfa Romeo Stelvio - AgeLOC

V rukách sa mi zrazu ocitli na test dve zariadenia naraz. Auto a kozmetický prístroj. Rozhodla som sa tieto dva testy skúsiť zladiť a teraz v spojení s kozmetikou dostane sekcia “Pohľad z Venuše” tie správne ženské gul… ehm, asi sa tu viac hodí slovo grády.


Auto je talianske SUV Alfa Romeo Stelvio a kozmetické zariadenie je LumiSpa: americký anti-ageingový prístroj na čistenie pleti. A aby tento test bol ženskej populácii jasný, otestujem dnes Alfu z pohľadu LumiSpa:


Volajme ich familiárne Alfa a Lumi. Lumi je zjednodušenie čosi ako elektrická kefka na pleť so silikónovou hlavicou s dvoma protichodnými rotačnými časťami, ktoré v jednom kroku póry otvorí a v druhom zatvorí. 


Mohla by som takto popísať aj chod motora Alfy? Prirovnať to k valcom? Tak, priznám sa, nemám tušenie a asi tu strieľam vedľa ako respondenti zábavnej relácie Aj múdry schybí, kde sa podaktorí musia vyjadriť, aj keď absolútne nevedia, o čo ide…. Jedno, čím som si istá je, že obe dámy majú tlačítko start/stop na spustenie motora umiestnené priamo pod palcom. Na našu pleť má Lumi 6 dokázaných benefitov a Alfa 6 vplyvov na venušácky život:


 

  • O 37% hladšia pleť po jedinom použití - prvý krát sadneš do Alfy, naštartuješ a razom sa ti stratia vásky, lebo vďaka pocitu ľahkosti z jazdy sa cítiš ako osemnástka.

  • O 37% jemnejšia pleť po jedinom použití - aj keď sa za jazdy cítiš bláznivo teenagersky, stále máš to nežné láskavé cuore ženy a ulice brázdiš s gráciou a noblesou, ak máš zrovna takú náladu  • 2x viditeľne čistejšia pleť po 12 týždňoch - proste, Alfa a jej čisté línie sa mi zapáčili od úplne prvého momentu, čo som videla Stelvio v reklame v zátačkách na Stelviu

  • O 62 % žiarivejšia pleť po 12 týždňoch - za seba vám môžem povedať, že rozžiarenú auru som pri Alfe mala už po prvom použití. No need to wait for 12 weeks. Efekt okamžitý

  • Znížený výskyt pórov - áno, aj Alfa má po-kož(k)u a v nej póry. Len prosím žiadne znižovanie a vyhladzovanie nádherne spracovaných plastických znakov do kože na opierkach hlavy. Nebudem popierať, vďaka týmto detailom v interiéri som sa cítila ako v Porsche.  • Pleť je čistejšia a jasnejšia - nejjasnejší pane. Čo sa mne na Alfe oproti iným autám - automatom veľmi páči, je jasné, jasnejšie umiestnenie páky a jazdných režimov. Uplne najvyššie hore R a najnižšie dole D, inde vás to už nepustí. Zaraďovala som automaticky, podvedome, bez nutnosti triafania do správnej drážky režimu  a následnej kontrole písmenok na displeji. Takto bola moja jazda oveľa plynulejšia. 


Na záver je môj odkaz jasný. Tak ako LumiSpa je vrcholná age-loc (vek uzamykateľná)  technológia, tak Alfa Romeo Stelvio má rovnako protistarnúce účinky. Pre mňa obe zariadenia sú Must Have! To väčšie je možné zakúpiť tu a to menšie zase tu.Autor: Ela Varga, Foto: autor