INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Eventy / Akcie / Kopec Tour 2017 Vol.1 - Šturec review

Kopec Tour 2017 Vol.1 - Šturec review

Tak, sezóna je oficiálne odštartovaná. Prvý Kopec Tour 2017 je za nami. Prihovára sa Vám Vaša event manažérka Paťa. Pripravila som si pre Vás krátky report z našej prvej tohtoročnej, oficiálnej, akcie.

Ráno o 9:00 sa zišli ľudia pred Decathlonom a v kolóne sa vybrali smerom na Banskú Bystricu, k hotelu Šachtička, kde som na nich ja s Marekom už nedočkavo čakala. Počas celej cesty sme komunikovali s MatúšomB, ktorý kolónu viedol a taktiež s PeťomK, ktorý bol zase na jej chvoste. V polovici cesty, keď sme dohadovali, kde sa počkáme, (aby sme všetci trafili spoločne na hotel), mi PeťoK oznámil, že z Bratislavy vlastne vyštartovalo takmer 20 áut. Áno, to číslo bolo pre mňa menší šok, pretože som nečakala, že sa Vás v to ráno zíde až toľko. Kolóna bola skutočne pestrá a po ceste sa k nej pripojili ešte ďalšie autá, pre ktoré bolo výhodnejšie pripojiť sa cestou.

Kolónu sme teda vyzdvihli na dohodnutej odbočke a vybrali sme sa k nášmu hotelu. Podaktorí z Vás sa ma pýtali, či náhodou nie sú ešte nejaké izby – musím Vás upozorniť, že vždy máme s hotelom dohodnutých pevný počet izieb. Preto platí, že čím skôr sa ozvete a zaplatíte, tým lepšie pre Vás, lebo po naplnení nami daných kapacít sa list prespávajúcich účastníkov uzatvára.

Na Šturec sme sa vybrali okolo druhej hodiny. Na kopci vládla veľmi príjemná atmosféra, stretli sa naše stálice, ale aj nové tváre. Jazdilo sa hore-dole, zo všetkých strán bola počuť nádherná symfónia motorov. Musím taktiež spomenúť, veľa z vás mi povedalo, že je Šturec ideálny kopec. A ja musím súhlasiť. Jazdu po tomto kopci si užijete asi v akomkoľvek aute. Počasie nám veľmi nedoprialo a čím neskoršia hodina bola, tým bolo chladnejšie, čo nás prinútilo postupne sa rozpustiť. My, ktorí sme prespávali, sme sa presunuli späť do hotela, spolu s pár ďalšími ľuďmi, ktorí chceli ešte pokecať – akcia pokračovala aj v užšom, veľmi príjemnom kruhu ľudí.Ráno si chlapci privstali a vybrali sa späť na Šturec – o 6:00 bola premávka naozaj prívetivá pre motoristické srdiečka. Pred odjazdom domov sme ešte zasadli v reštaurácií pod kopcom, kde sme si dali niečo pod zub na cestu a rozlúčili sme sa – vybrali sme sa každý svojim smerom.

Dámy a páni, patrí Vám ďakujem od RoadLife teamu – akcia bola skvelá a bolo to práve vďaka Vám. Tešíme sa na vás na ďalšej akcii!

Vidíme sa na kopci!


Autor: Patrícia Hlasicová, Photo credit: TFoto - Tomáš Tošo Franko, Michal Misoka Soka, Pjetro Iveziq, Tomáš Végh, Peter Kliment, Matus Bajbar, Samuel Nanias.