INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Eventy / Akcie / Kopec Tour 2017 Vol.5 - Pezinská Baba

Kopec Tour 2017 Vol.5 - Pezinská Baba

Sneh. Všade v Alpách. Stelvio aj Grossglockner sú už pod bielou prikrývkou a to je nepochybne signál, že jazdecká sezóna sa pomaly rozlúči. Končí aj náš seriál Kopec Tour 2017 a preto Vás srdečne, a skutočne všetkých, pozývame na záverečný event roku 2017 s krycím názvom - slovenský Nurburgring alebo úplne po našom - Karpatský okruh.

Sneh nemôžeme zaručiť, ale aspoň dážď Vám zatiaľ môžeme sľúbiť (#veďniesmezcukru). Zajazdíme, pokecáme a ukážeme Vám novú Mazdu MX5 RF naživo (... a možno aj nový Nissan Micra).
 
Stretneme sa 23.9. v sobotu o 9:00 hod. na parkovisku Decathlon pri Pharos parku (Avion) a presunieme sa smer Vajnory - Svätý Jur - Pezinok - PKB kde štartujeme ďalej poza hory. Na PKB a v Brezovej sa zdržíme vždy 30 min. takže sa kľudne pridajte cestou.

V Brezovej pod Bradlom máme v pláne vystúpať (autom) k mohyle M. R. Šťefánika a podumať nad tým, čo by sa stalo s národom, pokiaľ by mal možnosť ďalej žiť? Spravíme si spoločnú fotku a následne sa presunieme po najkrajšej časti okruhu na obed do parádneho pivovaru Turak a vnuk v Starej Turej. Po jedle a káve vyrazíme na záverečnú etapu spať na PKB, opäť popod horu a pred koncom cesty sa zastavíme v areáli Motokáry Dlhá, kde akurát prebieha Slovenský kartingový pohár, Pozrieme sa, kde sa rodia talenty, povzbudíme decká za volantom a dáme si kofolu. Následne sa presunieme na miesto štartu, rozlúčiť sa s kopcom. Tam si dáme zbohom a poberieme sa domov obriadiť kone.Predbežnú, 195 kilometrov dlhú trasu nájdete tu: https://goo.gl/maps/MvNpSYjfpDk

Vstupné: ... ale čo ste! :)


Tešíme sa na Vás, priatelia!


 RL Team