INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Eventy / Kurzy / Viac ako škola šmyku

Viac ako škola šmyku

Tréning športovej jazdy je nadstavbou štandardného intenzívneho tréningu, ktorý sa zameriava na učenie ovládania auta v krízových situáciach, zažitie a pochopenie správania sa auta na hranici šmyku alebo priamo v ňom.

Samotný výraz športová jazda evokuje vyššie rýchlosti, rýchlejšie reakcie a ešte viac adrenalínu. Toto všetko stále v bezpeči výcvikového centra v rakúskom Pachfurthe. 

RoadLife v spolupráci s DC Pachfurth pripravil tréning športovej jazdy zameraný na maximálnu efektivitu pri jazde autom. Naučíme vás správne brzdiť a zrýchľovať. Nájsť v zákrute apex a zvoliť pri nájazde ideálnu stopu. Priblížiť sa adhéznym limitom Vašeho auta a kontrolovaným šmykom prechádzať zákruty. 

Náročnejší tréning si vyžaduje aj náročnejšie motorizácie. Majitelia ostrých hatchbackov, silných zadokoliek či štvorkoliek majú príležitosť dostať sa svojmu autu pod kožu a vžiť si nové poznatky, ktoré môžu v bežnej premávke obmedziť nežiadanú úpravu karosérie či pošramotené ego. Vítaní sú aj majitelia ostatných motorizácii a hnaných náprav, ktorým tento tréning okrem zábavy prinesie podstatne lepšie poznanie svojho auta a jeho správania sa na limite alebo krízovej situácii. „Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“ – toto príslovie sa s RoadLife v DC Pachfurth mení na „Zábavne na cvičisku, predvídavo na bojisku“.

Doprajte si motoristické vzdelávanie, prispejte ďalšou časťou k bezpečnosti premávky, buďte vzorom ostatným a príďte sa zabaviť.
RL vám pripraví špeciálny okruh zložený z viacerých tréningových modulov. Trénovať sa bude na klzkých plochách, mokrom aj suchom asfalte. A pokiaľ príde tma skôr ako odíde chuť, umocníme atmosféru podujatia efektným osvetlením okruhu. Všetko pod taktovkou profesionálneho inštruktora.

Detailné informácie o termíne, programe, trvaní tréningu a jeho cene sa dozviete vždy v sekcii Driving Camp-Kurz športovej jazdy


Marek Varga