INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Novinky / Aktuality / Kia ponúka 7+7 rokov

Kia ponúka 7+7 rokov

•  Kia poskytuje na celé obdobie trvania 7-ročnej záruky aj 7-ročnú aktualizáciu GPS máp v navigácii 
•  Ponuka je k dispozícii pre všetkých nových zákazníkov v celej Európe

Spoločnosť Kia Motors uvádza v rámci nového celoeurópskeho programu zameraného na zvýšenie spokojnosti zákazníka od začiatku apríla novinku: 7-ročnú aktualizáciu GPS mápUmožňuje zákazníkom nových vozidiel Kia využívať aktualizovanú navigáciu po celý čas trvania 7-ročnej záruky na automobil.

Od apríla je novinka k dispozícii aj na slovenskom trhu. Každý automobil so zabudovanou navigáciou, predaný po 1.4.2013, je vybavený navigačným satelitným systémom. Jeho nový program umožňuje aktualizáciu 1x ročne počas nasledujúcich 6 rokov od kúpy vozidla. Keďže vozidlá prichádzajú z výroby s už aktualizovaným softvérom, zákazník tak bude mať aktuálny navigačný softvér počas celej 7-ročnej záruky na automobil. Ponuka je prenosná na nasledujúceho vlastníka vozidla a nie je obmedzená počtom najazdených kilometrov.

„Nová 7-ročná „Map Update“ záruka demonštruje našu snahu o zvýšenie spokojnosti zákazníkov a posilnenie ich vzťahu ku značke - preto im ponúkame možnosť spoľahnúť sa aj na presnosť ich navigačného systému," komentoval Michael Cole, prevádzkový riaditeľ Kia Motors Europe.

"Už vďaka unikátnej 7-ročnej záruke sme posunuli hranice toho, čo je možné v oblasti popredajnej starostlivosti o zákazníka, preto si myslíme, že má zmysel, aby sme ponúkli aj aktualizáciu GPS máp našim zákazníkom na rovnaké 7-ročné obdobie." 


Zdroj: Kia