.s DominikouKlikni ÁNO pre video!TínedžeriOpel Astra Sports TourerEnyaq iV finalista 2022Rally KucherenkoRaptor Airlines
Úvod / Novinky / Dacia - pozdravy od Denisa

Dacia - pozdravy od Denisa

Denis je šéf. Technicky, pretože na vizitke má napísané “iba” Jogger Product manager. Pre mňa všek šéf je. Prečo? Pretože je za niečo zodpovedný a pretože niečo vymyslel, teda on a jeho tím. A ja osobne veľmi fandím čomukoľvek, čo je nové, smart, dostupné a ľuďom osožné!


Tento článok je od Denisa pre všetkých, ktorí nejakým spôsobom zavadili o Daciu Jogger. Je teda smerovaný vcelku konkrétne na majiteľov, ktorí ešte nemajú, na uvažovateľov, ktorých by to mohlo primäť ku kúpe, ale i na globálnych hodnotičov, ktorí ocenia dômyselný systém spájajúci praktickosť s estetikou, i keď vzorce pre správny estetický výsledok môžme mať veľmi rozdielne. Lenže šéf je Denis a Denis načúva požiadavkám zákazníkov, takže jeho rozhodnutie muselo byť to správne.


„Dacia vždy počúvala svojich zákazníkov, to je spôsob, akým pracujeme a formuje to všetko, čo robíme. A presne to sme robili pri každom kroku vývoja modelu Jogger. Počúvali sme našich zákazníkov, ktorí chceli auto schopné robiť všetko.“ (Denis)


Kám dáš batožinu, keď kufor je plný a deti na zadných sedadlách hrajú “pretláčanú” s ôsmou skriňou najnutnejších potrieb, ktoré je životne dôležité vziať na víkendový výlet? Na strechu!  A pokiaľ máš Daciu Jogger, frajer Denis má pre teba sofistikované riešenie - priečne tyče! Podať to takto, získam pocit, že ideme makať na stavbu, ale bol to pokus o dôraz na jednoduchosť celého riešenia, ktoré si však vyžadovalo riadne zapremýšať - díky Denis.
Klasické strešné lyžiny tiahnuce sa pozdĺž celej strechy sú už dobre známe a preto nasleduje geometrická otázka: ako z pozdĺžnych spravíš priečne? Otvor skrinku pred spolujazdcom, vyber špeciálny kľúč a do minúty manuálne vykúzliš nový úchytný systém na streche svojho Joggera znesúci ďalších 80 kg hmotnosti ďalšej batožiny! V jednoduchosti je krása! A pokiaľ si svoj Jogger neobjednáš vyslovene holý a bosý, rozumej v superzákladnej výbave, tento modulárny strešný systém máš v štandarde.


A na záver niečo od Dacie a Denisa, citujem:


Jogger spája všetko, čo ľudia potrebujú vo všestrannom rodinnom aute, ktoré sa môže pochváliť dĺžkou kombi a priestrannosťou vozidla na voľný čas. Bol navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým cestám, či už na dlhé alebo krátke trate. Modulárne strešné nosiče posúvajú túto filozofiu dobrodružstva a objavovania o krok ďalej. Denis to zhrnul pomocou veľmi aktuálnej metafory: „Akonáhle otočíte koľajnice a naložíte svoje veci, vaše auto sa stane vašimi vlastnými saňami, na ktorých môžete odviezť svoju rodinu na sviatky!“Autor: Marek Varga, Foto: Dacia (možno priamo Denis)