.s DominikouKlikni ÁNO pre video!TínedžeriOpel Astra Sports TourerEnyaq iV finalista 2022Rally KucherenkoRaptor Airlines
Úvod / Novinky / Justin Bieber a talianska Osa

Justin Bieber a talianska Osa

Na úvod musím poznamenať, že ja nie som fanúšik toho popového, multiinštrumentálneho chalaniska z Kanady. Rovnako však musím uznať, že je to riadny frajer, keď vo svojich 27 rokoch dokáže takto masírovať svet. A na záver tohto odseku sa ešte priznám, že som si zopár jeho skladieb i vypočul a čuduj sa svete, nemusel som to hneď vypnúť.


Niekedy sa vďaka pozornému štúdiu a času, ktorý venujete zisťovaniu informácii z relevantných zdrojov, podarí zmeniť pôvodný predsudok na názor, čo znie ale i je, oveľa hodnotnejšie. Vytvárať závery z toho, že nejaký nasypaný borec z miestnej posilňovne povedal, že Justin je poloteplý panák bez vkusu, má rovnakú váhu ako riadiť raketoplán spoteným uterákom. 


Predvčerom (20.12.2021) sa totiž v meste Anjelov v slnečnej Kalifornii, Justin a Vespa rozhodli oznámiť, … že zatiaľ nič neoznámia a máme sa nechať prekvapiť v roku 2022. Faktom však je, že to bude spolupráca Justin Bieber X Vespa, ktorá hneď dostala bulvárne prívlastky ako najnečakanejšia a najzaujímavejšia! 


Zrejme to bude o dizajne a štýle, pohybe, popkultúre a tak podobne. Vespu i osobne považujem za veľmi vkusnú značku, ktorej sa cez svoje retro outfity darí prezentovať aj dynamiku a radosť z pohybu. No a Justin sám povedal že: „Moji fanúšikovia vedia, ako veľmi milujem šport, či už ide o skateboarding, hokej, basketbal alebo BMX. Odjakživa ma priťahuje tá kombinácia štýlu, ladnosti a rýchlosti. Som nadšený, že môžem svoj rukopis spojiť s ikonickým talianskym dizajnom značky Vespa.“


Nuž, nechajme sa prekvapiť so spoluprácou roka 2022 a počkajme na odhalenie celej šou. Ja zatiaľ premyslím, či sa mi šelmy na Justinovej hrudi páčia, alebo by si to mohol prestať robiť kružidlom a nájsť skúseného tatéra!? 
Cez to všetko, obdivujem - to čo dokázala Vespa, resp. Piaggio Group, keď v roku 1882 starého Enrica napadlo, že kúpi nejakú lúku a postaví továreň na talianske šťastie. Neskôr sa pridal syn Rinaldo Piaggio, ktorý v 1887 založil vlastnú spoločnosť Piaggio & C a dal tomu celému biznis myslenie. Podobne obdivujem Justina, chalana ktorý si odmakal detstvo i mladosť. Týpek, ktorý sa ešte v 2007 brodil niekde v Hudsonovom zálive. Dnes? No schválne: 


S predajom viac ako 150 miliónov nahrávok je Bieber jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete. Získal množstvo ocenení vrátane dvoch cien Grammy, 18-tich American Music Awards, 20-tich Billboard Music Awards, dvoch cien Brit Awards, ceny Latin Grammy, rekordných 21 MTV Europe Music Awards a šiestich cien MTV Video Music Awards. Časopis Time ho označil v roku 2011 za jedného zo 100 najvplyvnejších ľudí na svete. V rokoch 2011, 2012 a 2013 bol v časopise Forbes zaradený na zoznam desiatich najsilnejších celebrít sveta. V roku 2016 sa Bieber stal prvým umelcom z Vevo, ktorý prekonal 10 miliárd zhliadnutí na videách.


Uff, no s týmto nadšením, … a majetkom, si zrejme môže kúpiť aj nejakú tú Vespu a my sa budeme tešiť na nové informácie o očakávanej spolupráci!


 

#JustinBieberXVespa 
#Vespa 
#justinbieber

 


Autor: Marek Varga, Zdroj: Piaggio