INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Novinky / Kia Carens 7-miestnou filmovou hviezdou

Kia Carens 7-miestnou filmovou hviezdou

Integrovaná marketingová kampaň vytvára zábavnú a interaktívnu podporu pre najnovší animovaný film od Dream Works Animation Krúdcovci a pre novú štýlovú Kia Carens.

Vyrazte na dobrodružnú cestu s filmovými postavičkami Krúdovcov. Kia Motors Corporation a DreamWorks Animation SKG, Inc spojili svoje sily v propagačnej kampani na podporu úplne novej Kia Carens a 3D dobrodružnej komédie Krúdovci. Kampaň s názvom „Zoznámte sa s Carensom“ zahŕňa aj krátke video, ktoré predstavuje modernú rodinku Krúdovci a celkom nové multifunkčné MPV vozidlo Kia Carens.

Integrovaná marketingová kampaň prebieha na 25 trhoch po celom svete a spotrebiteľov zasiahne  prostredníctvom printových, outdoor, on-line a televíznych médií za rozsiahlej podpory dílerov. Cieľom kampane je upriamiť pozornosť na štýlové a moderné úplne nové rodinné MPV Kia Carens a na Krúdovcov - dobrodružnú animovanú komédiu, ktorej premietanie práve prebieha aj v slovenských kinách.  

Nová Kia Carens absolvovala svetovú premiéru na autosalóne v Paríži v septembri 2012 a je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým potrebám modernej rodiny. Má elegantný a aerodynamický dizajn, ktorý zaisťuje veľkorysý vnútorný priestor s možnosťou výberu piatich, alebo siedmich sedadiel, čo je ideálne pre veľké početné rodiny, ako sú napríklad aj Krúdcovci, a takisto ponúka široké spektrum bezpečnostných prvkov.

„Sme hrdí na partnerstvo s DreamWorks Animation v tejto kampani. Krúdovci sú ideálni pre náš sedemmiestny Carens, preto veríme, že sprostredkujú moderným rodinám čaro nášho MPV zábavným spôsobom,“ uviedol pri tejto príležitosti Scott Woo, riaditeľ komunikácie Kia Motors Corporation. "Krúdcovci unesú divákov na ohromujúci a dobrodružný výlet do neznáma a Kia Carens je dokonalý prostriedok pre rodinné dobrodružstvá“, dopĺňa Sheila Clarke, riaditeľka reklamy DreamWorks Animation. „Kampaň „Zoznámte sa s Carensom“ má hravý a inovačný prístup k vyjadreniu posolstva oboch firiem, ktorého cieľom je kombinácia rodiny a zábavy.“ Video bolo zverejnené na Kia Motors YouTube kanáli (www.youtube.com / KiaBuzz), a je tiež dostupné na www.kiamotors.com,  takisto aj na oficiálnej facebook stránke Kia Motors (www.facebook.com / kiamotorsworldwide), ktorá ponúka fanúšikom aj dve interaktívne facebook aplikácie: „Carens a Krúdovci Photo Booth“ a „Vaša sociálna stopa".

Okrem on-line vlastného videa Kia Motors uvedie 30-sekundový televízny spot „Carens a Krúdcovci“. Spot bol navrhnutý tak, aby napodobnil filmový svet Krúdcovcov. Jeho vysielanie začne s blížiacim sa predajom modelu Carensu. Dlhší 60-sekundový spot bude vysielaný aj v kinách vo všetkých krajinách, kde sa bude predávať Carens. Oba spoty budú k dispozícii na Kia Motors YouTube kanáli.
Aj v slovenských kinách aktuálne štartuje filmová púť animovaného filmu Krúdovci. Spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko taktiež využila kampaň a jej prvky v predpredajnej uvádzacej kampani k modelu Kia Carens, ktorého predaj začne na Slovensku začiatkom mája.

Zdroj: KIA