INEOS GrenadierFL5Alfa samicas Dominikou
Úvod / Novinky / Mercedes Benz CLA - Ružová krv

Mercedes Benz CLA - Ružová krv

Mercedes to spojil krásou. Mediálnu predpremiéru nového modelu CLA pripravil v krvavo-červeno-ružovej kombinácii luxusných plechov a živej krásy v ružových šatách. A toto spojenie bude trvať minimálne rok.

Mercedes Benz ako generálny partner súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky 2013, venoval do súťaže práve nový model CLA, ktorý bude sprevádzať víťazku počas jej ročného kraľovania. Teda pokiaľ si nevyškriabe oči s ďalšou víťazkou  inej slovenskej súťaže krásy. Pretože my Slováci sme jedineční a každý rok máme až dve súťaže krásy a volíme Miss Slovensko dva krát. Dôvod je prozaický. Na Slovensku je toľko krásnych dievčat, že by bola škoda to nevyužiť.

Mercedes Benz CLA nás už prekvapil v bielej na novoročnom večierku organizovanom spoločnosťou Motor-Car Bratislava, importérom značky Mercedes Benz. Zrejme nejaká utajená jednotka PR oddelenia dokázala zabezpečiť a priviezť nové CLA na Slovensko skôr, ako by ktokoľvek očakával.

Včerajšia predpremiéra bola v bielej iba na okamih, pokým 12 finalistiek Miss Universe, nestiahlo plachtu a nevyzlieklo nový Mercedes donaha. Jedným slovom - krásny. Prvý dojem z lesklého krvavo-červeného CLA nemohol byť iný ako kladný. Veľmi pozitívne vizuálne vnemy znásobovali stále prítomné finalistky, takže nebol priestor na vnímanie detailov. 

Ako zástupcovia médií sme mali česť vybrať, označiť a zvoliť jednu z finalistiek za Miss Média 2013 a dozvedieť sa, čo všetko získa budúca víťazka Miss Universe 2013. "Našou" Miss sa stala finalistka s číslom 6, 21-ročná Lucia Slaninková z Považskej Bystrice, o ktorej sme sa dozvedeli, že je panna. Tak vravela priložená tlačová správa. Samozrejme sa jednalo o znamenie a Luciin intímny život sme ďalej nepreberali.

Ktorá bude tou hlavnou Miss zatiaľ nevieme, ale vieme, že získa práve ten červený Mercedes Benz CLA, letenku na svetové finále Miss Universe 2013, exkluzívne briliantové hodinky  Corum v hodnote 10 tisíc EUR a exkluzívny model šiat na svetové finále od La Casa Hermosa. 


Dievčatá sú fajn, sú krásne a nohaté, ale zatiaľ nám v RoadLife vravel viac "priložený" CLA, na ktorého redakčný test sa nesmierne tešíme. Proporčný, uhladený, moderný, vábivý a dynamický. Auto, ktoré by malo osloviť prevažne mladšieho zákazníka a priniesť do sveta značky Mercedes novú krv. 


Autor: Marek Varga