.s DominikouKlikni ÁNO pre video!TínedžeriOpel Astra Sports TourerEnyaq iV finalista 2022Rally KucherenkoRaptor Airlines
Úvod / Novinky / SÚŤAŽ O HYUNDAI i30N NA TÝŽDEŇ

SÚŤAŽ O HYUNDAI i30N NA TÝŽDEŇ

Vraví sa, že je lepšie jedenkrát vidieť ako sto krát počuť. Lenže dnes, v dobe silnejúcej digitálnej evolúcie, už nie je problém ani sto krát vidieť a stále neveriť. No a pokiaľ chceme spoločný nápad s Hyundai podať tak, aby uveriteľný bol, je potrebné sa vrátiť na začiatok, resp. do dôb kedy najviac platilo - nevyskúšaš, nezažiješ, nevieš!


Dnešným dňom vrátane, štartujeme súťaž o Hyundai i30N naživo. Tak ozajstne, v rámci podpory empírie v jej najhlbšej podstate. Aby ste mohli vyskúšať, zažiť a vedieť! V reči ľudí - zapojte sa do súťaže, ktorej jednoduché podmienky nájdete nižšie a vyhrajte Hyundai i30N na celý týždeň!PODMIENKY SÚŤAŽE o Hyundai i30N NA TÝŽDEŇ

sú extra jednoduché


 

  • klikni ODOBERAŤ  náš youtube TU a sleduj aj facebook TU a instagram @roadlife.sk 
  • daj ľub. koment ku ktorémukoľvek videu alebo postu, v ktorom je Hyundai N, kdekoľvek ho u nás nájdeš
  • označ v komente aspoň 2 priateľov, ktorých potom povozíš a spravíš radosť (nepovinné)

 Z komentov pridaných v čase trvanie súťaže (13.12. - 31 .12.2021), vyžrebujeme výhercu, a budeme ho kontaktovať ohľadne prevzatia auta. Nuž a potom už to bude len oNa či oN a Hyundai i30N, s ktorým to niekto odpáli do Nového Roka 2022.
Mne osobne príde možnosť, vyskúšať si auto na dlhšie ako predvádzaciu polhodinu niekde na mestskom obchvate, či v dennej dopravnej špičke, veľmi … pravdivé. Ono je rozdiel pár krát preradiť, raz vypáliť na semafóroch, či zvládnuť výjazd na diaľnicu a potom ho rýchlo vrátiť alebo môcť s autom žiť niekoľko dní! Už týždeň stačí na to, aby ste prežili mnoho z dennej rutiny, do ktorej dnes auto patrí. Týždeň je dosť na to, aby ste sa s autom spoznali aj po stránke jazdeckej a dokázali si ho užiť. Mať čas je oveľa viac ako sa v strese snažiť prežiť maximum a riskovať, pretože je to len na chvíľu. Mať celý týždeň len pre seba a auto, je priestor ako dokázať lepšie vnímať, neponáhľať sa, jazdiť oveľa bezpečnejšie a na konci dňa zistiť, či by ste také auto vôbec chceli?!


Autor: Marek Varga, Foto: Hyundai