Alfa samicaVW ID.4 GTX videoTínedžeriOpel Astra Sports Tourers DominikouRally KucherenkoBMW XM rozhovor
Úvod / O nás

O nás


ROADLIFE - LIFESTYLE MOTOR MAGAZINE

Píšeme, tvoríme, myslíme, jazdíme, organizujeme, fotíme a veríme. V to, že autá majú dušu, nech to znie akokoľvek pateticky.
 
Píšeme, aby sme priniesli viac zrozumiteľnosti vo svete motorizmu. Nechceme literatúru faktu, ale príbehy a skúsenosti. Chceme písať o autách a o živote s nimi. Chceme písať „po ľudsky“. Tvoríme koncepty a vizualizujeme nápady tak, aby sme každému autu dali jeho identitu. Myslíme na to, že nie každý mal možnosť splniť si automobilový sen. My sa snažíme mu ho priblížiť. Jazdíme pri každej príležitosti, na každom motorovom stroji. A potom sa s vami o to delíme.  

Organizujeme motoristické podujatia a školenia s pridanou hodnotou. Relaxačné roadtripy a intenzívne tréningy spojené s vašou garážovou aj životnou láskou. Jedinečné akcie pri ktorých zažijete vždy niečo nové a spoznáte mnoho správnych ľudí. Nové miesta a nové zážitky. Fotíme charakter. Áut aj ľudí. A častokrát dohromady. 

A veríme vo všetko, čo je popísané vyššie.


     


RoadLife Design s.r.o.

Za Mlynom 5, 83107 Bratislava
IČO 45939411, DIČ 2023149348
Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 12.11.2010 v zmysle ust. § 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov. Zapísaná v ORSR Vložka číslo:  69071/B

  • Prenájom reklamného priestoru na stránkach LifeStyle Motor Magazine RoadLife a Facebook profile RoadLife
  • Výroba textov v slovenčine aj jazykových mutáciach
  • Fotografické služby na kľúč (návrh konceptu, realizácia, výroba, postprodukcia)
  • Fotografické služby podľa želania klienta (koncepty pre automobilové značky, firemné eventy, tlačové konferencie, predstavovanie nových modelov áut, atď)
  • Predaj zariadení MotionSim pod značkou RRS - Real Racing Simulation pre profesionálne účely
  • Prenájom RRS simulátorov pre školenia, firemné akcie a ďalšie podujatia
    •